Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідок: Чийгоз не давав вказівок на застосування насильства

20 / 06 / 2017

Вчора, 19 червня, у другій частині чергового судового засідання у справі щодо Ахтема Чийгоза був допитаний свідок Абдурахманов Наріман Алімович. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Свідок показав, що дізнався про майбутній мітингу з сюжету телеканалу АТР 25 лютого. Вранці 26 лютого він приїхав до Сімферополя на мітинг до будівлі Верховної Ради АРК.

Абдурахманов бачив на мітингу Ахтема Чийгоза, Рефата Чубарова, Заура Смирнова, Леммара Юнусова.

«У якийсь момент, близько 13 години, свідок побачив, як на прилеглій до будівлі вулиці з правого боку припаркувалися автобуси, звідти почали виходити люди і приєднуватися до «проросійських» мітингувальників. Вони стали вести себе більш агресивно, демонструвати нецензурні жести, ображати опонентів. Через деякий час почалася тиснява, свідка, якому на той момент було 70 років, сильно здавило. Він зазнав фізичного болю. Він показав, що не бачив в тисняві застосування насильства руками і ногами, проте бачив, як «проросійські» мітингувальники держаками від прапорів намагалися нанести удари по головах і спинах «проукраїнських» мітингувальників», – написав адвокат.

Свідок Абдурахманов бачив, як Заур Смирнов жестикулював руками, закликаючи заспокоїтися і відійти назад.

«Свідок показав, що протягом дня неодноразово бачив Ахтема Чийгоза. Він заспокоював людей, закликав не піддаватися на провокації. Свідок не бачив, щоб він давав кому-небудь будь-які вказівки на застосування насильства або знищення майна. Також, свідок не чув, щоб Ахтем Чийгоз закликав кримськотатарською та російською мовами “Ур”, “Бас”, “Бий”, “Тисни”», – показав адвокат.

Наступне судове засідання відбудеться сьогодні, 20 червня, о 9:30 ранку.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини