Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідки у справі «Хізб ут-Тахрір» відмовилися від своїх свідчень

14 / 06 / 2016

Три свідки у справі «Хізб ут-Тахрір» відмовилися від своїх свідчень в Північно-Кавказькому окружному військовому суді в Ростові-на-Дону.

Як повідомив адвокат обвинувачених Еміль Курбедінов на своїй сторінці в Facebook, показання свідків різняться з тими, що були в протоколах.

«Оголошено перерву в судовому засіданні у військовому суді Ростова-на-Дону! Справа стосовно Зейтуллаєва, Примова, Ваітова, Сайфуллаєвої — триває! Три свідки дали абсолютно інші свідчення в суді, ніж було зафіксовано в протоколах їх допиту на досудовому слідстві. Відмовилися від своїх «обвинувальних» свідчень!», — повідомив він.

Нагадаємо, що чотирьох кримчан звинувачують за декількома пунктами статті “Організація діяльності терористичної організації і участь в діяльності такої організації”, яка передбачає до 20 років позбавлення волі.

Один з обвинувачених, Руслан Зейтуллаєв, за версією слідства, “планував і контролював роботу членів осередку, давав їм вказівки з вивчення ідеології терористичної організації і матеріали для цього”. Також він звинувачується в тому, що організував регіональний законспірований підрозділ “Партії ісламського звільнення” — “Хізб ут-Тахрір аль-Ісламі”, що діє в Севастополі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини