Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідка затримання Аділова дві години протримали в ОВС

29 / 03 / 2017

Рустема Муедінова, свідка затримання і знайомого Бєляла Аділова, близько двох годин утримували в Залізничному райвідділі поліції Сімферополя. Про це він повідомив кореспонденту QirimInfo.

Відразу після викрадення Муедінов відправився в найближчий ОВС написати заяву про викрадення Аділова. У відділенні у Муедінова уточнили особисті дані, після чого спробували зняти відбитки пальців і переписати номери з телефонної книги.

«Я пішов туди з метою подати заяву, щоб відреагували на викрадення мого знайомого. Його при нас викрали люди в масках без розпізнавальних знаків, не представившись і не сказавши, куди і чому його везуть. Капітан поліції проводив опитування, питав як все відбувалося, взяв мої особисті дані – де проживаю, працюю. Далі хотіли взяти відбитки пальців і номера з телефонної книги. Стверджували, що це стандартна процедура і що її все повинні проходити. Але в цей момент мені зателефонував юрист і сказав, що це не обов’язково», – розповів Муедінов.

Нагадаємо, сьогодні вранці п’ятеро невідомих в масках вивезли з-під Верховного суду Криму кримськотатарського активіста Бєляла Аділова. За попередньою інформацією, йому закидають «застосування насильства або погрози щодо представника влади».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини