Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Судове засідання над Асановим і Дегерменджі перенесено на 11 листопада

1 / 11 / 2016

Засідання суду по «справі 26 лютого» над Алі Асановим і Мустафою Дегерменджі перенесли на 11 листопада, повідомив адвокат Джеміль Темишев.

«Не відбулося засідання суду у справі 26 лютого. Прийшли не всі адвокати. Суд і прокурор порахували, що буде порушено право на захист. Слухання перенесли на 11 листопада об 11:00», — розповів Темишев в відео, опублікованому кримським політологом Елеонорой Дюльбер.

Нагадаємо, 20 липня 2016 роки так званий Київський районний суд Сімферополя розділив справу «26 лютого». Тепер Ахтема Чийгоза судять окремо від інших обвинувачених — Алі Асанова і Мустафи Дегерменджі і знаходяться на волі Ескендра Кантемирова, Ескендера Емірваліева і Арсена Юнусова.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини