Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд залишив «українських диверсантів» під арештом до 8 листопада

7 / 09 / 2017

Сьогодні, 7 вересня, підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя продовжив арешт до 8 листопада Володимиру Дудці, Дмитру Штиблікову і Олексію Бессарабова, яких звинувачують в підготовці «диверсій» на території Криму. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Правозахисники нагадують, що затримані в листопаді минулого року громадяни України вже 10 місяців перебувають за гратами.

«Як стало відомо Кримської правозахисній групі, всіх трьох фігурантів «справи диверсантів» привозили в «суд» з СІЗО Сімферополя. Засідання суду було відкрите, і родичів пустили в зал засідання», – повідомили правозахисники.

Володимира Дудку, Дмитра Штиблікова та Олексія Бессарабова затримали в листопаді минулого року в Севастополі. За версією ФСБ, вони є учасниками диверсійно-терористичної групи ГУР Міноборони України. На даний момент всі фігуранти цієї справи знаходяться в СІЗО Сімферополя.

До анексії Криму Дмитро Штибліков та Олексій Бессарабов працювали в аналітичному центрі «Номос». Володимир Дудка є членом Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання ветеранів розвідки України», а також капітаном 2 рангу запасу.
Раніше всі фігуранти цієї справи так чи інакше заявляли про погіршення здоров’я в СІЗО. Так, родичі Дудки раніше повідомляли, що він не отримує належного медичного обслуговування.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини