Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд визнав законність арешту організатора кримських одиночних пікетів Дмитра Кісієва

14 / 04 / 2017

Підконтрольний Росії Верховний суд Криму залишив у силі вирок суду першої інстанції відхиливши вимоги, викладені в апеляційній скарзі кримського прихильника російського опозиціонера Олексія Навального Дмитра Кісієва. Про це повідомляють Крим.Реаліі.

«Ми були добре готові до процесу, збудували лінію захисту, але суд проігнорував всі наші доводи і вирішив залишити рішення районного суду без змін. Ми пройшли всі формальні інстанції і тепер мають намір звертатися в ЄСПЛ. Після отримання на руки рішення суду, я звернуся до Фонду боротьби з корупцією, де мені допоможуть написати скаргу в Європейський суд», – заявив Кісієв.

Адвокат активіста Олексій Ладін заявив, що в цілому судом було відхилено п’ять клопотань захисту.

«Ми з початку засідання подали клопотання про аудіо- та відеофіксації процесу, про виклик для допиту поліцейських, що затримували Кісієва, про виклик на засідання прокурора для присутності сторони звинувачення, а також про визнання рапортів співробітників поліції неналежним доказом. Всі чотири клопотання суддя відхилила, після чого, слідуючи логіці, я заявив п’яте – про відвід суду. Зрозуміло, і його не задовольнили. Нам дозволили лише ознайомитися з протоколом засідання суду першої інстанції, вислухали пояснення самого Кісієва і все. Далі – вирок: залишити рішення без змін», – розповів Ладин.

Адвокат додав, що підтримує думку Кісієва подавати скаргу в ЄСПЛ.

Нагадаємо, затриманого організатора сімферопольських одиночних пікетів «Дімон Відповість» Дмитра Кісієва відпустили на свободу після 10 діб адміністративного арешту.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини