Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд відмовив Умерову в задоволенні апеляції про зміну місця проведення суду

4 / 05 / 2017

Семедляєв повідомив, що справу Ільмі Умерова розглядатиме Сімферопольський районний суд, так як Верховний суд Криму не задовольнив апеляційну скаргу захисту.

«Нас здивувало, що позиція прокуратури змінилася. Спочатку позиція прокуратури була, що дана справа підсудна Бахчисарайському районному суду. Таку ж позицію висловив і прокурор при розгляді підсудності. Але сьогодні прокурор сказав, що не треба задовольняти нашу скаргу, і просить залишити все як є», – розповів адвокат.

Ільмі Умеров додав, що суд прийняв відповідне рішення тільки лише на підставі листа керівника Бахчисарайського суду Олени Лягіної.

«Лягіна посилається на те, що я довгий час займав керівну посаду в Бахчисарайському районі, і тільки лише на цій підставі може виникнути якась зацікавленість суддів. І Верховний суд прийняв рішення змінити підсудність. Я просто до слова хочу сказати, що я займав в Сімферополі набагато вищі посади», – розповів Умеров.

27 березня Верховний суд Криму змінив територіальну підсудність у кримінальній справі заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова. Тепер його розглядатиме Сімферопольський районний суд. Таке рішення Верховний суд ухвалив на прохання голови Бахчисарайського районного суду Лягіної.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини