Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Суд» відхилив скарги адвокатів у справі «Хізб ут-Тахрір»

22 / 07 / 2016

Верховний “суд” Криму відхилив скаргу адвокатів в апеляційну інстанцію на арешти чотирьох кримських татар, обвинувачених в тероризмі, повідомив адвокат Еміль Курбедінов на своїй сторінці Facebook. “Суд” не прийняв доводів захисту і залишив обвинувачених під вартою.

“Закінчилося засідання у Верховному суді Криму за скаргами адвокатів в апеляційну інстанцію на арешти “Бахчисарайської четвірки” кримських татар, обвинувачених в тероризмі, у т.ч. Енвера Мамутова. Суд не прийняв доводів захисту (як завжди) і залишив усіх у слідчому ізоляторі. Більш того, мною було зафіксовано порушення принципу гласності при проведенні судового засідання. Проведення відеоконференц-зв’язку з участю обвинувачених може проводитися у виняткових випадках, якщо є заява прокурора чи іншої сторони. Суддя жорстко ігнорувала всі мої доводи з цього приводу, не прийняла моє клопотання і моїх колег, Енвера Мамутова, з проханням вказати, хто ж заявив про відеоконференції і чому і дати ознайомитися з цією заявою, якщо таке є! Суддя зупинила мене при виступі в дебатах і не дала можливості виступити! Є підстави вважати, що в діях судді Верховного суду Криму вбачається склад злочину, передбаченого КК РФ-Стаття 305. Винесення свідомо неправосудних вироку, рішення або іншого судового акта, про що мною буде подано заяву про злочин до Слідчого комітету РФ для проведення відповідної перевірки! Вівся аудіозапис засідання”, — написав Курбедінов.

Нагадаємо, 12 травня в окупованому Криму в Бахчисараї збройні російські силовики провели обшуки у кримських татар. Після обшуків були затримані четверо жителів Бахчисараю Зеврі Абсеітов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Енвер Мамутов. Російські силовики підозрюють їх у зв’язках із забороненою в РФ організацією Хізб ут-Тахрір.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини