Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд в Криму знову залишив під вартою громадянина України Кабіра Мохаммада

12 / 04 / 2017

Суддя Верховний суд Криму Тимур Слезько відхилив усі клопотання захисту по справі громадянина України Кабіра Мохаммада. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

«Адвокат прохав відмінити запобіжний захід у формі утримання під вартою за станом здоров’я чоловіка, зажадав провести медичний огляд його, проте суддя відмовив. Слезько відхилив також клопотання про надання Кабіру перекладача», – повідомила дружина Кабіра Мохаммада Оксана.

Оксана Мохаммад зазначила, що суддя не долучив до справи жодного з документів, отриманих нею з консульства Афганістану.

Консульство Ісламської Республіки Афганістан у офіційній відповіді повідомляє, що затриманий в Криму Кабір Мохаммад ніяк не пов’язаний до розшукуваного Інтерполом терориста. В українського громадянина прізвище – Мохаммад, а імя – Кабір, його батько – Мохаммад Кадір. Тоді як, за документами, прізвище розшукуваного – Ніязі, а ім’я подвійне – Мохаммад Кабір.

Нагадаємо, 7 місяців тому, при в’їзді до Криму ФСБ РФ затримала громадянина України Кабіра Мохаммада, котрого російська влада хоче екстрадувати до Ірану як нібито давно розшукуваного Інтерполом особливо небезпечного злочинця на ім’я Мохаммад Кабір.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини