«Суд» в Криму заочно засудив Ленура Іслямова до 19 років колонії

10 / 12 / 2020

Про це QirimInfo повідомив адвокат Микола Полозов.

«Ленур Іслямов визнаний винним в організації диверсії, за ст. 281 КК РФ (мається на увазі енергетична блокада Криму, — ред.), в організації незаконного збройного формування (208-я стаття) і в епізодах публічних закликів до вчинення дій, спрямованих проти територіальної цілісності РФ. За сукупністю звинувачень Іслямова засудили до 19 років колонії суворого режиму, двох років заборони на діяльність, пов’язану зі ЗМІ та до одного року обмеження волі після відбування покарання», — розповів Микола Полозов.

Термін відбування покарання суд ухвалив обчислювати з того моменту, коли Ленур Іслямов буде затриманий в РФ або екстрадований з території іншої держави.

Крім того, як сказав Микола Полозов, суд частково задовольнив цивільні позови деяких кримських підприємств і організацій, які нібито постраждали від дій Іслямова, на загальну суму 51 мільйон рублів.

«Мова йде про підприємство, яке займається виробництвом молочної продукції, нібито вони зазнали збитків, коли у них зіпсувалися продукти через відключення електроенергії. Також задоволено позов Чорноморського флоту РФ на суму 217 тисяч рублів. Вони кажуть, що постраждали (від дій Іслямова — ред.), зазнали збитків, пов’язаних з купівлею електрогенераторів і паливно-мастильних матеріалів», — додав Микола Полозов.

Захист має намір оскаржити цей вирок протягом 10 днів, а також звернутися до Європейського суду з прав людини.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини