Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Суд» в Криму закрив справу проти журналіста Вілена Темер’янова, на якого поліція не змогла без помилок скласти протоколи

30 / 12 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Сервера Чолакчіка.

Постанова суду може бути оскаржена поліцією протягом 10 діб.

«При вивченні матеріалів справи було видно, як співробітники поліції, люди, які складають адміністративні протоколи, намагаються показати, що наш підзахисний є організатором якогось утопічного мітингу або масового заходу, якого не було насправді. Тому ніякого складу правопорушення в матеріалах справи ні ми, сторона захисту, ні суддя не побачили», — сказав Чолакчік.

Раніше, 28 грудня, в околицях Джанкоя співробітники російської поліції, не представившись, примусово посадили в машину і відвезли до Сімферополя кримського громадянського журналіста Вілена Темер’янова. Спочатку його доставили в Київський райвідділ поліції, а потім в Центральний районний суд Сімферополя. Темер’янова протримали в суді до закінчення робочого дня без розгляду його справи, після чого відпустили додому без будь-яких обмежень.

Нагадаємо, 3 листопада біля Кримського гарнізонного військового суду російська поліція затримала Вілена Темер’янова і ще двох осіб. На Темер’янова склали два протоколи: за ст. 20.2.2. КоАП РФ (Організація масового одночасного перебування і (або) пересування громадян в громадських місцях, які призвели до порушення громадського порядку), а також за ст. 20.6.1. КоАП РФ (Невиконання правил поведінки при надзвичайній ситуації або загрозі її виникнення). Пізніше, через неправильно складені поліцією протоколи всіх затриманих відпустили.

Вибір редакції

Ще Новини