Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд розглянув рішення про допит Полозова за зачиненими дверима і без нього

13 / 12 / 2016

Київський суд Сімферополя розглянув звернення слідчого ФСБ Скрипки про дозвіл викликати на допит адвоката Миколи Полозова в якості свідка у справі заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова. Про це повідомив кореспондент QirimInfo.

Сьогодні вранці, 13 грудня, адвокат Полозова Оксана Железняк подала в суд заяву про відкладення судового засідання, проте суддя вирішив слухати справу за відсутності захисту. Крім того, секретар судового засідання відмовилася пропускати в зал тих, хто прийшов підтримати Миколу Полозова та Ільмі Умерова.

Рішення про допит Миколи Полозова в якості свідка у справі Ільмі Умерова суддя оголосив при закритих дверях: за відсутності Полозова, його адвоката Железняк і слухачів. Також він відмовився розповісти про своє рішення після закінчення судового засідання.

Якщо Миколу Полозова допитають у суді як свідка у справі Ільмі Умерова, це стане причиною для відсторонення адвоката від справи в якості захисника.

Раніше адвокат в своєму Facebook написав, що таким чином слідство у справі Умерова хоче вивести його з процесуального статусу захисника на майбутньому судовому процесі. У свою чергу Ільмі Умеров припустив, що таким чином слідство хоче «вибити» Полозова зі справи і в подальшому додати нові звинувачення.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини