Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Суд» повторно розгляне кримінальну справу засудженого раніше політв'язня Машаріпова: його вина не доведена – адвокат

16 / 12 / 2019

«Зараз стадія суду знаходиться на самому початку судового слідства. Захист повністю підтримує громадянина Машаріпова, оскільки при вивченні справи, ми прийшли до висновку, що вина його не доведена. З огляду на дані обставини, вважаю, що в подальшому необхідно доводити його невинність спочатку в суді першої інстанції», – розповів адвокат за призначенням Сергій Мисюк з Ялтинської колегії адвокатів.

Він також додав, що судовий розгляд відновиться тільки через місяць – у січні.

Кримінальну справу стосовно Машаріпова почали слухати повторно після того, як Верховний суд задовольнив його касаційну скаргу на вирок. У листопаді минулого року «Ялтинський міський суд» засудив Машаріпова до 4 років колонії загального режиму зі штрафом у розмірі 110 тисяч рублів за частиною 1 статті 223-1 ( «Незаконне виготовлення вибухового пристрою»), частини 1 статті 222.1 ( «Незаконне придбання, зберігання і носіння вибухових речовин або вибухових пристроїв ») КК РФ.

Раніше лікарі «Кримської Республіканської психіатричної лікарні» «визнали» Машаріпова неосудним. У зв’язку з цим адвокат не виключив, що в майбутньому буде клопотати про проведення альтернативної або повторної психіатричної експертизи щодо свого підзахисного.

Сам Машаріпов за словами захисника «періодично скаржиться» на головні болі, а також на болі в інших частинах тіла. Раніше кримський татарин заявляв про побиття та катування струмом з боку співробітників окупаційної ФСБ РФ Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини