Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд по «справі Умерова» допитав 5 свідків захисту

9 / 08 / 2017

Сьогодні, 9 серпня, відбулося чергове судове засідання по справі Ільмі Умерова. Про це у відеозверненні на Facebook повідомили захисники Умерова.

На засіданні були допитані частина свідків захисту.

«Всі п’ять свідків захисту пояснили, що призвів вони ніяких не чули. Вони лише почули точку зору Ільмі Умерова про те, що відбувається в Криму, в Росії і в усьому світі, якийсь свій політичний аналіз і певну думку», – розповів адвокат Еміль Курбедінов.

Адвокат Едем Семедляєв заявив, що сьогодні захист клопотала два матеріали. Перше – про залучення розшифровки тексту кримськотатарською мовою. Суд цю розшифровку задовольнив і залучив.

«Друге клопотання було про залучення частини тексту, перекладу з 20 по 23 хвилину професора Киримова, хоча прокурор знову ж казав, що немає необхідності його залучати, що адвокати не мають права пояснювати права і обов’язки перекладача, але суд нас почув і долучив даний переклад до матеріалами кримінальної справи», – розповів Семедляєв.

Олександр Подрабінек додав, що всі свідки говорили про те, що не було закликів до порушення територіальної цілісності РФ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини