Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд по «справі Сулейманова» допитав начальника фінансово-економічного відділу ФСБ по Криму

24 / 04 / 2017

Сьогодні по «справі Сулейманова» суд допитав начальника фінансово-економічного відділу ФСБ по Криму. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Едем Семедляєв.

Свідок розповів, що йому надали інформацію про те, скільки людей, засобів мобільного зв’язку, транспортних засобів було задіяно і на підставі цієї інформації він зробив розрахунок про збиток, який понесло управління ФСБ в результаті повідомлення про неправдивий терористичний акт.

Також свідок заявив, що в розрахунок внесена сума, що компенсує знос шин автомобілів, забезпечення офіцерів і прапорщиків ФСБ. За словами самого ж свідка, суми компенсації на автотранспорт і зарплати працівників ФСБ були б точно такими ж, якби Сулейманов не повідомив про фальшивий теракт.

«Свідок сказав, що працівниками ФСБ було витрачено 500 аркушів паперу, один аркуш паперу коштує 2 рубля 50 копійок», – розповів адвокат.

Звідки свідкові відома точна кількість аркушів паперу, які були використані, і чи звітують співробітники ФСБ за кожен використаний лист, він пояснити не зміг.

«Свідок розсміявся і сказав, мені дали таку інформацію, і я її розрахував», – сказав Семедляєв.

Адвокат зазначив, що свідок звинувачення часто плутався в свідченнях.

Загальна сума збитків, за підрахунками ФСБ, склала 332 тисячі рублів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини