Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд переніс допит свідка по «справі Чийгоза» через його бажання давати показання рідною мовою

16 / 05 / 2017

Допит свідка захисту по «справі Чийгоза» Абдурамана Егіза перенесли на 22 травня у зв’язку з бажанням свідка давати показання рідною мовою. Про це повідомив адвокат Микола Полозов у ??відеозверненні опублікованому в Facebook.

«Першим свідком захисту, який повинен був бути допитаний, був Абдураман Егіз. Однак на минулому судовому засіданні він заявив про те, що бажає давати показання рідною мовою. Обов’язок суду надати йому перекладача. Тому його допит був перенесений на наступний понеділок 22 травня», розповів адвокат.

Полозов повідомив, що в зв’язку з цим суд перейшов до допиту другого свідка захисту Ділявера Акієва.

Свідок Акієв показав, що в 2014 році він був членом Меджлісу, керував секретаріатом. 25 лютого на зборах Меджлісу було прийнято рішення про проведення мітингу біля будівлі Верховної Ради АРК 26 лютого.

Вранці 26 лютого свідок був присутній біля будівлі Верховної Ради АРК. Акієв розповів, що в ранкові години біля будівлі Верховної Ради АРК вже зібралися проросійські мітингувальники.

«Свідок сказав, що у Рефата Чубарова була інформація з СБУ, що з Севастополя планують приїхати значна кількість людей і в цей день він чув на мітингу про те, що дійсно велика колона автобусів прямувала до Сімферополя», розповів Полозов.

Допит свідка Ділявера Акієва буде продовжений після обіду.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини