Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд не задовольнив скаргу Полозова на незаконний допит його слідчим ФСБ

24 / 03 / 2017

Сьогодні, 24 березня, Київський райсуд Сімферополя не задовольнив скаргу Миколи Полозова на незаконний допит його слідчим ФСБ в якості свідка у справі Ільмі Умерова. Про це повідомив кореспондент QirimInfo. Інтереси Полозова представляв адвокат Тарас Омельченко. Сам Полозов не був присутній на судовому засіданні.

Нагадаємо, 25 січня, шестеро співробітників ФСБ затримали Полозова біля готелю в Сімферополі і відвезли його на допит. Сам адвокат кваліфікує затримання, як викрадення. 20 грудня 2016 року стосовно Полозова поновили кримінальну справу. Такими діями слідство намагається відсторонити адвоката від захисту в «справі Ільмі Умерова».

Раніше, Верховний суд Криму залишив у силі рішення судді Київського районного суду Віктора Можелянского, який дозволив допитати адвоката Миколи Полозова в якості свідка у справі заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова.

Нагадаємо, 21 березня, в Прокуратурі Республіки Крим слідчий ФСБ Скрипка вручив заступнику голови Меджлісу Ільмі Умерову обвинувальний висновок у його справі. Матеріали кримінальної справи будуть направлені до суду Бахчисарая.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини