Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Суд не дозволив Чийгозу побачитися з важко хворою матір'ю

7 / 06 / 2017

Сьогодні, 7 червня, суд у справі щодо Ахтема Чийгоза відмовив захисту в задоволенні двох клопотань. Про це у відеозверненні розповів адвокат Микола Полозов.

Адвокат заявив, що недавно стало відомо про невиліковну хворобу матері Ахтема Чийгоза, чиї медичні показники вкрай невтішні, в зв’язку з цим захист звернувся до суду з проханням надати Чийгозу можливість побачитися з матір’ю.

«Було заявлено клопотання про надання Чийгозу короткострокового виїзду під конвоєм, для того, щоб зустрітися зі своєю матір’ю. На даний момент вона не може пересуватися і не може приїхати до нього в слідчий ізолятор, щоб зустрітися. Суд вирішив, що такої можливості надати йому не може», – розповів адвокат.

Захист також заявив клопотання про зміну запобіжного заходу Ахтему Чийгозу на домашній арешт, оскільки закон передбачає можливість зміни запобіжного заходу, в разі, якщо нові обставини не досліджувалися судами попередніх інстанцій.

«Про стан здоров’я його матері не було відомо в ті дні, коли проходило засідання першої інстанції, яка продовжує йому запобіжний захід до 8 липня і засідання апеляційної інстанції, якою затверджено це рішення. У цьому клопотанні суд також відмовив», – повідомив Микола Полозов.

Адвокат додав, що про гуманність суду не може йти й мови, оскільки суд, фактично позбавляє можливості Ахтему Чийгозу побачити свою матір до моменту, «коли може статися непоправне».

Захист буде заявляти відвід суду. Засідання буде продовжено після обідньої перерви.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини