Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд не дозволив Чийгозу побачитися з важко хворою матір'ю

7 / 06 / 2017

Сьогодні, 7 червня, суд у справі щодо Ахтема Чийгоза відмовив захисту в задоволенні двох клопотань. Про це у відеозверненні розповів адвокат Микола Полозов.

Адвокат заявив, що недавно стало відомо про невиліковну хворобу матері Ахтема Чийгоза, чиї медичні показники вкрай невтішні, в зв’язку з цим захист звернувся до суду з проханням надати Чийгозу можливість побачитися з матір’ю.

«Було заявлено клопотання про надання Чийгозу короткострокового виїзду під конвоєм, для того, щоб зустрітися зі своєю матір’ю. На даний момент вона не може пересуватися і не може приїхати до нього в слідчий ізолятор, щоб зустрітися. Суд вирішив, що такої можливості надати йому не може», – розповів адвокат.

Захист також заявив клопотання про зміну запобіжного заходу Ахтему Чийгозу на домашній арешт, оскільки закон передбачає можливість зміни запобіжного заходу, в разі, якщо нові обставини не досліджувалися судами попередніх інстанцій.

«Про стан здоров’я його матері не було відомо в ті дні, коли проходило засідання першої інстанції, яка продовжує йому запобіжний захід до 8 липня і засідання апеляційної інстанції, якою затверджено це рішення. У цьому клопотанні суд також відмовив», – повідомив Микола Полозов.

Адвокат додав, що про гуманність суду не може йти й мови, оскільки суд, фактично позбавляє можливості Ахтему Чийгозу побачити свою матір до моменту, «коли може статися непоправне».

Захист буде заявляти відвід суду. Засідання буде продовжено після обідньої перерви.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини