Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд допитує свідка Безазієва по «справі Чийгоза»

11 / 07 / 2017

Сьогодні, 11 липня, в ході 140 судового засідання у «справі Чийгоза» був допитаний свідок Безазієв Лентун Романович. Про це розповів адвокат Микола Полозов у відеозверненні, опублікованому на Facebook.

У дні подій 26 лютого 2014 року, свідок Безазієв був депутатом Верховної Ради АРК.

Захист вважає, що свідчення Безазієва важливі, так як він обізнаний з подіями, які відбувалися всередині будівлі Верховної Ради АРК.

«Таким чином ми можемо спростувати тезу звинувачення, щодо прориву людей в будівлю, спроб дезорганізувати роботу будівлі, роботу Верховної Ради, а крім того, нас цікавили подробиці щодо призначення сесії і проведення сесії в цей день», – розповів Полозов.

Свідок заявив, що проукраїнські мітингувальники не перешкоджали входу в будівлю Верховної Ради АРК, так як сам свідок безперешкодно зайшов в центральний вхід парламенту АРК о 14:00.

Безазієв повідомив, що він не бачив Ахтема Чийгоза і не може сказати нічого про дії підсудного, які йому інкримінуються.

За словами свідка, сесія не відбулася через відсутність кворуму депутатів і це не було пов’язано з тим, що хтось проник до сесійної зали і перешкоджав роботі депутатів.

Після обідньої перерви допит свідка Безазієва буде продовжений.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини