Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд допитає першого свідка захисту у «справі Чийгоза»

21 / 03 / 2017

Сьогодні, 21 березня, підконтрольний Росії Верховний суд Криму допитає першого свідка захисту у «справі Чийгоза» – главу ЦВК Курултаю кримських татар Заїра Смедляєва. Повідомляє адвокат Микола Полозов в коментарі виданню Крим.Реаліі.

«Ми почнемо з Заїра. Перша частина звинувачення – це складання злочинного плану 25 числа, тому нам потрібні всі подробиці, а Заїр – людина обізнана. Він знає і про структуру Меджлісу, і про взаємини всередині, як все відбувалося. Він нам розповість, чи складав Чийгоз цей злочинний план. Можливо, бачив, як той сидів з олівцем і щось там креслив», – заявив Микола Полозов.

Адвокат зазначив, що бажання виступити з боку захисту виявили понад 50 осіб.

«У нас не так багато свідків, які потрапили в обвинувальний висновок. Спочатку допитаємо тих, яких слідство визначило такими, а далі – в явочному порядку. Нам треба, щоб кількість було приблизно паритетною, але подивимося, як суд на це відреагує: чи перешкоджатиме в тому, щоб викликати цих свідків. Хоча за законом він не має такого права», – додав адвокат.

Полозов заявив, що якщо суд задовольнить клопотання захисту про допит усіх свідків, то процес триватиме кілька місяців.

Нагадаємо, 14 березня звинувачення в «справі Ахтема Чийгоза» заявило, що більше не має доказів, і право в наданні доказів перейшло до сторони захисту.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини