Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд дав Курбедінову кілька днів для ознайомлення зі справою «диверсанта» Сулейманова

9 / 02 / 2017

Київський районний суд Сімферополя в четвер, 9 лютого, встановив адвокату Емілю Курбедінову крайній термін для ознайомлення зі справою «кримського диверсанта» Редвана Сулейманова до 15 лютого.

Як написав Курбедінов у Facebook, «ФСБ вважає, що я затягую із ознайомленням справи, зловживаючи своїм правом». Тому, на думку адвоката, йому і встановили крайній термін.

«Вся справа в тому, що до свого арешту я встиг зняти фото зі всієї кримінальної справи Редвана Сулейманова, однак при обшуку у нас в офісі були вилучені носії інформації зі всіма кримінальними справами. Тепер мені необхідно заново ознайомлюватися зі справами і знімати фото», – написав Курбедінов.

Нагадаємо, 28 січня, у той час коли Еміль Курбедінов знаходився під арештом, його підзахисному Редвану Сулейманову продовжили арешт до 28 лютого. На судовому засіданні замість Курбедінова був присутній адвокат за призначенням.

Сулейманов був затриманий в аеропорту Сімферополя 30 липня 2016 року. Його звинувачують у співучасті в неправдивому повідомленні про теракт за частиною 2 статті 207 КК РФ, яка передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини