Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Стипендіальний конкурс на участь у Європейському Форумі Альпбах розпочато!

2 / 03 / 2016

Запрошуємо переселенців з Донецької, Луганської областей та Криму, а також тих, хто проживає на цих територіях, взяти участь в навчально-освітній програмі Європейського Форуму Альпбаха в Австрії (далі – ЄФА – 2016).

ЄФА–2016 складається з тижня семінарів та тижня симпозіумів, які проводяться викладачами європейських, британських та американських університетів, Нобелівськими лауреатами, представниками інституцій ЄС, політиками, журналістами та представниками бізнесу.

Семінари та симпозіуми проводяться на теми, які стосуються сфери міжнародного права, політики, економіки, фінансів, інновацій в технічних та точних наук, IT, медицини, охорони здоров’я, енергетики, навколишнього середовища тощо. Таким чином, незалежно від спеціалізації та сфери діяльності, ЄФА – 2016 пропонує універсальну програму для кожного.

До участі запрошуються громадяни України віком від 18 до 30 років, які є студентами І – VI курсів, випускниками, науковцями, аспірантами, молодими спеціалістами, представниками громадських організацій та є внутрішньо переміщеними особами з Донецької, Луганської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя або досі проживають на цих територіях.

Конкурс триватиме з 17 лютого по 15 червня.

Етапи конкурсу: 
1) 17 лютого – 15 квітня – прийом заявок; 
2) 15 квітня – 5 травня – опрацювання отриманих заявок та визначення учасників, які будуть запрошеня на співбесіди;
3) 5 травня – 1 червня – проведення співбесід; 
4) до 15 червня – визначення переможців стипендіального конкурсу.

Для участі у конкурсі необхідно до 15 квітня надіслати на електронну адресу kiga.forum.alpbach.network@gmail.com:

1) мотиваційний лист за зразком; 
2) резюме за зразком; 
3) сканована довідка з місця навчання, у разі закінчення навчання – сканований диплом, довідка з місця роботи (допускається фото високої якості); 
4) сканована довідка про взятят на облік ВПО (за наявності. У разі відсутності її – пояснення у довільній формі); 
5) обовязкове есе на тему: “The five main “betrayals” and “victories” of post-Maidan Ukraine” (5 головних “зрад” та “перемог”» постмайданівської України).

Стипендіат повинен мати дійсний закордонний паспорт з кінцевим терміном дії мінімум 3 місяці після закінчення поїздки в Австрію на участь у ЄФА – 2016 з мінімум двома чистими сторінками для візи, термін дії якого не повинен перевищувати 10 років.

Залежно від програми та строків перебування розмір стипендії може змінюватися. Стипендія покриває участь в програмі ЄФА – 2016, навчальні матеріали, посібники для семінарського тижня та програми симпозіумів, проживання зі сніданком, добові у розмірі 17 євро на добу, вечері під час прийомів, транспортні витрати з України до Австрії, екскурсії, оформлення Шенгенської візи, без оплати вартості консульського збору в посольстві Австрії, а також поліси страхування дял виїзду за кордон, які покриваються партнером Конкурсу – страховою компанією «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».

Будь які інші витрати, пов’язані з проїздом до Києва та до місця свого проживання, у тому числі транспортні витрати пов’язані з поданням документів до Австрійського посольства в Києві для оформлення віз та перебуванням в Австрії під час програми ЄФА – 2016 не покриваються.

Рішення про запрошених учасників буде опубліковано у соціальних мережах. Представники стипендіальної комісії звяжуться особисто із усіма учасниками, які пройшли перший етап та будуть запрошені на співбесіду після 5 травня.

Скачати пакет документів можна ТУТ 

У разі виникнення питань: 
E-mail: d.voyuta@gmail.com;
VK: Київська ініціативна група Альпбаха;
FB: Kyiv Initiative Group Alpbach.
 Детальна програма ЄФА – 2015 розміщена на сайті www.alpbach.org

 

Київська ініціативна група Альпбаха – громадська організація, що представляє Європейським Форум Альпбаха в Україні. Щорічно організація проводить стипендіальні конкурси з метою виявлення обдарованої молоді, гідної представляти України на найстарішому міжнародному форумі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини