Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

США розглядають окремо санкції по Криму і Донбасу

4 / 05 / 2016

Дія санкцій проти РФ триватиме до звільнення Криму і виконання Москвою Мінських угод, заявив 3 травня спікер Держдепу США Джон Кірбі, повідомляє «Укрінформ». 

«В цілому, існуючі санкції накладені нами на Росію з метою тиску на російський уряд, щоб він поважав суверенітет України, територіальну цілісність, у тому числі, відновлення контролю України над її східною частиною. Ми збираємося продовжувати дії санкцій до тих пір, поки Росія не виконає своїх зобов’язань за Мінськими угодами», — пояснив Кірбі. 

Санкції, введені за Крим, за його словами, «залишатимуться в силі до тих пір, поки там триває російська окупація і анексія». 

Нагадаємо, перший пакет санкцій проти РФ США ввели в березні 2014 року в результаті проведення Росією «референдуму» про приєднання Криму. Наступний  санкційний пакет був введений у липні 2014 року після падіння «Боїнга» в Донецькій області.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини