Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Спортсмен з так званої «ДНР» взяв участь у марафоні в Криму

10 / 10 / 2016

Спортсмени з різних регіонів Росії, а також гості з так званої “ДНР” та Німеччини стали переможцями ХХХІ Кримського осіннього міжнародного марафону імені першого президента Кримської асоціації бігу Віктора Межака. Це змагання відбулося в Сімферополі і зібрало 96 учасників від 15 до 79 років. Про це повідомляє “Крыминформ”.

Бігуни змагалися на дистанціях 10 і 20 кілометрів, а також 42 кілометри 195 метрів. Призери визначалися у дев’яти вікових групах у чоловіків і в п’яти – у жінок, а також в абсолютному заліку на всіх трьох дистанціях.

У забігу на 10 кілометрів у різних категоріях більшість перемог здобули сімферопольці, а на дистанції 20 кілометрів найбільше перших місць – у севастопольців.

“Гість з ДНР” Андрій Лесечко виявився одним з найшвидших учасників класичного марафону.

Всі призери нагороджені грамотами та медалями, а також спортивною атрибутикою від спонсорів.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини