Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Соціальні проекти, які надихають громади в регіонах

8 / 09 / 2016

У травні 2016 року 10 громадських організацій пройшли навчання в межах проекту «Програма розвитку місцевих громад» від Американської Агенції з міжнародного розвитку (USAID). Тренером став міжнародний експерт Ян Цихлінський*, експерт з соціального розвитку місцевих громад.

Проекти організацій-переможців

«Книголісся»

Громадська організація «Центр мистецтв «Арт-Простір» створила простір для інтелектуального і творчого дозвілля сімей, в тому числі і з дітьми. Наразі активісти вже провели фестиваль дитячої творчості та читання. 

                                      

«Станція Громада»

Громадська організація «Станція Харків» організувала для місцевої громади День вишиванки, Свято до Дня захисту дітей та захід до Всесвітнього дня біженців з численними майстер-класами та веселощами.    

                                          

«Дрогобич – культурний простір»

Громадська організація «Арекет»  разом з  кримськотатарськими активістами організувала акцію-реквієм «Запали вогник у своєму серці», приурочену до дня памяті жертв геноциду кримськотатарского народу, Вечір кримськотатарської культури та виставки «Дрогобич в Криму» і «Легенди Дрогобича в Криму» дрогобицької худ

«Інформаційно-консультаційні послуги та допомога бізнес-переселенцям у Вінницькій області»

Вінницька обласна громадська організація «Союз підприємців «Стіна» провела дослідження та серію тренінгів для місцевого бізнесу з метою працевлаштування учасників проекту з числа ВПО на підприємствах бізнесу в м Вінниця.

«Еко-Логічна варта»

Благодійна організація «Фонд Відродження Прикарпаття» встановила разом із місцевими жителями смітники та лави для місцевих жителів, провела серію екологічних дитячих майстер-класів.

Програма розвитку громад виконується ГО «КримSOS» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Більш детальніше про проект можете почитати ТУТ

*Ян Цихлінський – професор Бернського університету прикладних наук за напрямками соціального розвитку місцевих громад та співробітництва між місцевими громадами в галузі розвитку. 20 років практичного досвіду в даній сфері, в тому числі робота в країнах Південного Кавказу – Арменія, Айзербайджан, Грузія і в Шрі-Ланці. В 2014-2015 роках проводив тренінги по розвитку волонтерських організацій України. Ян Цихлінський неодноразово відвідував Україну, є експертом по питанням внутрішнього переміщення та специфіці роботи громадських ініціатив у сфері допомоги ВПО.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини