Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Соціальні проекти: як написати, знайти фінансування та розповісти про ініціативу

13 / 07 / 2017

ДЕНЬ 1

Учасники дізнавались:

  • як правильно оформити свій проект;
  • де шукати партнерів;
  • що необхідно враховувати під час реалізації проекту;
  • де шукати ресурси для втілення своєї ідеї.

 

«Проект – це кроки, що відбудуться на практиці», – Дарина Заржицька, тренер від західноукраїнського представництва Міжнародного фонду Відродження
«Проект – це кроки, що відбудуться на практиці», – Дарина Заржицька, тренер від західноукраїнського представництва Міжнародного фонду “Відродження”

На фото нижче учасники обговорюють проектні заявки, що колись були надіслані до Міжнародного фонду “Відродження”. Активістам потрібно було ознайомитись з вимогами, прийняти чи відхилити проект. 

 [gallery-18141]

 

«Український католицький університет на 20% фінансується студентами, 80% – фандрейзінг, – Юлія Рудюк, тренер від Центру Громадянських Ініціатив – “ЦеГрІн”.

На практиці учасникам потрібно було придумати інструменти для пошуку фінансування діяльності Львівського парку та громадської організації “Мандрівний табір”. 

[gallery-18143]

 

ДЕНЬ 2

Розповідали про SMM для громадського простору та як висвітлювати діяльність ініціативи у МЕДІА. 

Як закохати ЗМІ та як стати крутим у соцмережах, а саме – ФБ. Розповідає Роман Повзик
“Потрібно закохати ЗМІ у свою організацію”, – розповідає Роман Повзик

Підслухано  

«…Депутат запитав у переселенця, а що ви зробили для міста? Організували прибирання озера. Інвентар нам не привезли», – активісти ініціативи «Новий Схід» проводять заходи для згуртування та інтеграції переселенців у громаду міста Борисполя.

«Об’єднання переселенців “Спільна справа” у Козятині допомагає переселенцям вирішувати соціальні проблеми, забезпечує продуктами. Прагнемо подолати стереотипи місцевих мешканців про переселенців», –  розповідає Венера Михайська, представник ініціативи. 

«Не вистачає єдиного центру інформації в соцмережах»,  – Валентина Чугуєвець, ГО «Центр Громадської Активності “ПЕРЕМОГА”», м.Олександрія, Кіровоградської області.   

«Міська рада спочатку виділяла 200 тисяч, а потім 500 тисяч на роботу організації. Зробили Wi-Fi зони у школах», – Юлія Кузовкова, БО “БФ”Вектор-плюс”, Пирятин Полтавская область.

 

Захід організував полтавський офіс «КримСОС» за підтримки Агентства ООН у справах біженців

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини