Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Слідство не знайшло біологічних слідів Захтея і Панова на речах зі схованки

31 / 05 / 2017

Слідство не виявило слідів «кримських диверсантів» Андрія Захтея і Євгенія Панова на речах, вилучених зі схованки на кладовищі селища Суворове. Про це повідомляє «Медіазона» з посиланням на адвоката Олексія Ладіна.

«Чи порівнювалися біологічні зразки з предметів, вилучених зі схованки – рюкзака на кладовищі, де були пакетик з-під спецій, мабуть, щоб відлякувати собак, і з якоюсь пляшки. З ними порівнювалися біологічні зразки Панова і Захтея. За результатами експертизи ніяких біологічних слідів Захтея і Панова на речах немає. Крім того, вдалося ознайомитися з результатами двох дактилоскопічних експертиз, судячи з яких, відбитків пальців ні Панова, ні Захтея на предметах теж немає», – розповів адвокат.

Видання повідомляє, що захист подав клопотання про фотографування матеріалів справи, однак слідчий усно пояснив, що йому «потрібно проконсультуватися з керівництвом, яке або дозволить, або ні». Раніше аналогічна заборона була накладена у справі ще одного підзахисного Олексія Ладіна – правозахисника Еміра-Усеіна Куку, проте Верховний суд Криму скасував заборону слідчого.

Нагадаємо, Андрій Захтей був затриманий в Криму російськими силовиками в серпні разом з Євгеном Пановим. Російські спецслужби заявляють, що Захтей був членом «групи диверсантів», яка нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова. Тоді разом з так званої «групою Панова-Захтея» були затримані ще як мінімум вісім осіб.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини