Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Слідство хоче допитати Миколу Полозова в якості свідка у справі Ільмі Умерова

16 / 01 / 2017

Слідство у справі заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова намагається допитати адвоката Миколу Полозова в якості свідка. Про це адвокат повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні, 16 січня, слідчий ФСБ Скрипка спробував вручити мені повістку про допит в якості свідка у справі Ільмі Умерова. Я в черговий раз відмовився взяти цю повістку – допитувати адвоката за обставинами, які йому стали відомі у зв’язку з наданням юридичної допомоги, заборонено законом. На це слідчий заявив, що я буду підданий примусовому приводу в ФСБ для складання протоколу про допит в якості свідка», – повідомив адвокат.

Нагадаємо, в грудні минулого року Київський районний суд Сімферополя дозволив слідчому ФСБ Скрипці І. А. допитати Миколу Полозова в якості свідка у справі Ільмі Умерова. Тоді адвокат направив до Верховного суду Криму апеляційну скаргу на постанову Київського суду. За словами Полозова апеляція до суду ще не надійшла.

«Я дізнавався: у Верховний суд скарга ще не надійшла, отже, рішення про допит мене не вступило у законну силу. Таким чином дії співробітника ФСБ є незаконними», – пояснив адвокат.

Допит Полозова стане причиною для відсторонення його від справи в якості захисника. Проти Ільмі Умерова порушено кримінальну справу за статтею 280.1. КК РФ «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини