Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Скандальний суддя Чаус втік до Криму за чужим паспортом

9 / 09 / 2016

Колишній суддя Дніпровського райсуду Києва Микола Чаус, підозрюваний у хабарництві, втік з України в Білорусь, і звідти виїхав до окупованого Криму, повідомляє УП з посиланням на джерела в Спеціальній антикорупційній прокуратурі.

“Чаус офіційно не залишав підконтрольну територію України. Але зараз він все-таки в Криму… Він їхав через Білорусь за чужим паспортом. А чому за чужим паспортом, оскільки перетин кордону може стати підставою для міжнародного розшуку”, — повідомив співрозмовник видання.

Рішення про зняття суддівського імунітету і арешт Чауса Верховна Рада прийняла тільки 6 вересня, і на той момент він вже перебував в Криму.

Нагадаємо, 9 серпня Чуас був затриманий детективами НАБУ при отриманні хабара в розмірі 150 тисяч доларів. Отримані кошти суддя зберігав у звичайній трилітровій банці.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини