Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 31 серпня — 4 вересня

4 / 09 / 2015

У Керченській протоці будують тимчасові мости

31 серпня. Між портовими містами Тамань і Керч почали зводити тимчасові робочі мости. Перший міст планують побудувати цієї осені, повністю завершити проект – до літа наступного року.

Все менше росіян схвалюють анексію Криму

31 серпня. Згідно з останнім опитуванням Левада-Центру, 59% росіян вважають, що анексія Криму принесла їхній країні більше користі, ніж шкоди. Рік тому такої точки зору дотримувалися 70% росіян.

Суд скасував статус нерезидента для кримчан

01 вересня. Київський апеляційний адміністративний суд скасував Пункт 1 Постанови Національного Банку України № 699, згідно з якою кримчани були визнані нерезидентами. Діючими залишаються положення стосуються юридичних осіб.

«Херсонес Таврійський» віднесли до об’єктів культурної спадщини РФ

03 Вересня. Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав розпорядження, згідно з яким «Херсонес Таврійський» був віднесений до списку об’єктів культурної спадщини федерального значення РФ. В уряді Росії запевняють, що це дозволить створити набагато кращі умови для збереження, використання та популяризації стародавнього міста.

За місяць до Криму не пустили близько 4 тис тонн продуктів

04 вересня. За підсумками серпня з Криму на материкову Україну повернули близько тисячі тонн продуктів тваринного походження і більше 2,5 тис. тонн овочів та фруктів. У профільному відомстві Криму заявили, що імпортоване продовольство не відповідає цілому ряду санітарних норм.

Російський суд заарештував всю нерухомість Коломойського в Криму

04 вересня. У Криму російський суд заарештував всю нерухомість українського олігарха Ігоря Коломойського. Загалом це понад 70 об’єктів, серед яких адміністративні будівлі, приміщення та автозаправні станції. Раніше олігарх заявив, що сукупні втрати групи «Приват» через анексію півострова склали майже в $2 млрд.

Росія виділила Криму перший транш у розмірі 2,2 млрд рублів

04 вересня. Крим отримав перший транш по Федеральній цільовій програмі Росії у розмірі 2,2 млрд рублів. Ще 5,5 млрд рублів надійдуть наступного тижня. У 2015 році за цією програмою окупаційна влада півострова хоче освоїти близько 20 млрд рублів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті