Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 15-21 серпня

21 / 08 / 2015

На Херсонщині пройшли вибори до місцевих меджлісів

16 серпня. У Херсонській області пройшли вибори до місцевих меджлісів кримськотатарського народу — виконавчий орган кримських татар, який обирається кожні п’ять років. Явка була високою і склала 59 %. Про це заявив представник татарського культурного центру Алім Сулейманов, підкресливши єдність кримських татар.

Путін приїхав до Криму, щоб обговорити проблеми туризму

17 серпня. Президент Росії Володимир Путін відвідав Ялту, Крим, щоб обговорити пріоритети розвитку внутрішнього туризму та його значення для регіонального соціально-економічного розвитку. Він також зустрівся з представниками етнічних громадських організацій та пообіцяв спростити процес отримання російського громадянства кримським татарам, які живуть в Криму протягом тривалого часу. Він також попросив аудиторію не спекулювати на нібито особливих правах окремих етнічних груп на півострові.

Чинного мера Коктебеля затримали за хабар

18 серпня. Сергій Падюков, який був призначений виконуючим обов’язки мера 11 серпня, після того, як мер Ростислав Сторожик був знайдений повішеним, був спійманий на отриманні хабара в $4 тис. разом з одним зі своїх підлеглих. За словами іншого джерела, сума хабара становила 240 тис. руб.

У Севастополі залишили тільки 3 місця для мітингів

18 серпня. Російська влада Севастополя дозволила проводити мітинги тільки на трьох площах міста. Згідно з документом, опублікованим на веб-сайті, однією з причин є численні звернення місцевих жителів з ??проханням заборонити мітинги на площі Нахімова.

Україна оголосила 145 колишніх прокурорів Криму в розшук

18 серпня. Генеральна прокуратура України заявила в розшук на 145 колишніх кримських прокурорів, у той час як суд заарештував їх майно на суму близько 50 млн грн. Вони звинувачуються в державній зраді за співпрацю з Росією під час анексії.

Прокурор просить для режисера Сенцова 23 роки суворого режиму, а для Кольченка – 12 років тюремного ув’язнення

19 серпня. Під час слухання справи прокурор попросив суд засудити українського режисера Олега Сенцова, який звинувачується в організації терористичних актів, до 23 років позбавлення волі, і Олександра Кольченко, українського активіста, — до 12 років за гратами. Вирок підсудним можуть оголосити вже 25 серпня.

 
Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті