Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Шукаємо тренера (-ів) для проведення тренінгу “Як написати проект та знайти на нього фінансування (фандрейзинг)”

3 / 04 / 2018

ГО «КРИМСОС» за підтримки UNHCR організовують серію навчальних заходів для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та запрошують до співпраці спеціаліста з фандрейзингу. Заявки приймаються до 28 березня, 23:59.

Дата та місце проведення тренінгів

22 квітня (з 9:00 до 17:00) – м. Київ

Опис програми та цільової аудиторії

Даний тренінг є частиною навчального курсу для активістів, які займаються допомогою ВПО. Навчання проводиться на різноманітні теми, які допомагатимуть активістам у їх волонтерській діяльності. 

Цільова аудиторія – активісти з різних регіонів України, які втілюють суспільно корисні локальні та міжрегіональні проекти на місцевому рівні та займаються допомогою ВПО. Діяльність таких ініціатив є дуже різною – від безкоштовних курсів англійської мови – до надання юридичної допомоги, адвокації питань житла, створення робоклубів для дітей, соціальних гардеробів, курсів кримськотатарської мови тощо. На даний захід запрошуватимуться волонтерські об`єднання, які хочуть зареєструватися (або нещодавно зареєстровані) як неприбуткові організації.

Завдання для тренерів

1.Тренери (або тренер), які зможуть провести тренінг у Києві 22 квітня з 10.00 до 17.00

2.Вивчити питання, які перед тренінгом задаватимуть учасники (буде онлайн-опитування учасників з приводу їх очікувань)

3.Підготувати матеріали для тренінгу (презентацію, надати учасникам список організацій та інших джерел, де можна шукати ресурси для втілення своїх ідей)

Тренер повинен відповідати наступним критеріям:

Ми очікуємо, що тренер побудує свою програму на двох аспектах: про те, як грамотно написати проект та як шукати фінансування

Відмінно знати специфіку фандрейзингу в Україні (які є основні донори, як з ними комунікувати, які є інші джерела фінансування НПО)

Розумітися в написанні та поданні заявок на гранти

Мати відмінні навички спілкування та презентації

Мати практичний досвід з вищевказаних вимог

Вільно володіти українською або російською мовою

Мати мотивацію долучитися до посилення спільнот ВПО, які роблять суспільно корисні проекти

Оплата

Реалізація тренінгів буде оплачена. Оплата здійснюватиметься по безготівковому розрахунку на ФОП тренера або організації, до якої він/вона належить або по договору ЦПХ. Проживання та харчування на час проведення тренінгу надається за тими ж умовами, що й учасникам навчання та організаторам.

Для подачі своєї кандидатури, заповніть, будь ласка цю форму. Заявки приймаються до 28 березня, 23:59.

За додатковою інформацією або в разі виникнення технічних проблем з заповненням форми, звертайтесь на пошту community@krymsos.com

  

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини