Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Школам окупованого Криму відклали процедуру отримання державної акредитації

26 / 07 / 2016

 

Термін видачі ліцензій і право видавати документи про освіту для Криму продовжено до 1 вересня 2018 року. 24 червня 2016 року Державною Думою РФ, з ініціативи “Державної Ради” Криму, прийнятий федеральний закон № 307, передають «Новости Крыма».

На сьогоднішній день не всі освітні організації Криму мають необхідну матеріально-технічну базу і, отже, не зможуть в поточному році отримати позитивний висновок Росспоживнагляду, а значить, не зможуть отримати ліцензію і пройти процедуру державної акредитації.

У бюджеті Криму на 2016 рік передбачені кошти на заміну технічного обладнання на харчоблоках та придбання медичного обладнання.

За 2 роки доведеться провести велику роботу. Цей час необхідний для проведення капітальних ремонтів будівель шкіл, дитячих садків, закладів додаткової освіти, закупівлі технологічного обладнання харчоблоків, обладнання медичних кабінетів і медичного обладнання і т.д.

Роботу цю вже розпочато, проведено дуже докладний аналіз стану кожної школи і кожного дитячого садка, проводиться розрахунок коштів, які необхідно передбачити в бюджеті 2017 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини