Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Семерак: Росія знищує екологію окупованих українських земель

6 / 06 / 2016

Російська Федерація абсолютно безвідповідально ставиться до збереження природного навколишнього середовища в Криму і Донецьку. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив міністр екології Остап Семерак.

За словами міністра, Кремль демонструє абсолютно варварське і хижацьке ставлення до українського природного багатства.

«Проведення військових маневрів із застосуванням сучасних видів озброєння на території природного заповідника «Опукський» в Криму — це безвідповідальне нахабне знищення наших земель і природно-заповідного фонду. Та ж ситуація з аварією, яка сталася два тижні тому біля Севастополя, в результаті якої нафтопродукти вилилися в Чорному морі. Росія знищує наші землі, а ми не маємо важелів, щоб вплинути на екологічну ситуацію», — додав Семерак.

Міністр зазначив, що на його прохання МЗС України направив в Кремль відповідну ноту протесту. Крім того, за його словами, 27 травня на засіданні Асамблеї ООН із навколишнього середовища була прийнята резолюція щодо захисту навколишнього середовища в районах проведення збройних конфліктів. Він зазначив, що складно оцінити збиток, нанесений природі окупованих територій, не маючи доступу до них.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини