Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

СБУ звинуватила провайдера Wnet у передачі трафіку до окупованого Криму в інтересах російських спецслужб

2 / 06 / 2017

Прокуратурою Автономної Республіки Крим спільно з співробітниками Служби безпеки України викрито механізм незаконної маршрутизації одним із провайдерів Інтернет-трафіку на територію тимчасово окупованого півострова Крим. Про це повідомляє прокуратура АРК.

У відомстві наголошують, що через незаконну маршрутизацію трафіку до анексованого Криму планувалося отримати доступ та знімати інформацію з українського сегменту мережі провайдера. В Україні його послугами користувалися державні органи влади України, банки та понад 400 інших установ і компаній.

«Вчора, під час проведення слідчих дій в офісі провайдера співробітники спецслужби вилучили телекомунікаційне обладнання і документацію, які підтверджують незаконну маршрутизацію трафіку на півострів», – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці заявили, що розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 110-2  (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) КК України.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини