Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Санаторій Коломойського в Криму внесли в Росреєстр

19 / 08 / 2015

Будівлі санаторію «Форос» українського олігарха Ігоря Коломойського і прилеглу територію вже зареєстрували у Росреестрі. Про це виданню «Крим медіа» на прес-конференції в Сімферополі повідомив голова Державного комітету з держреєстрації та кадастру Криму Олександр Спиридонов. 

«У частині реєстрації проблем немає. Земельну ділянку площею понад 70 гектарів зареєстровано, будівлі на ньому і ГРП внесені до реєстру. Власник — Республіка Крим», — уточнив Спиридонов. 

Він додав, що зараз йде оцінка майна. «Наскільки мені відомо, оцінювач не всі дороги та під’їзні шляхи врахував. А це найважливіший елемент. Комплекс будівель складний. Я не думаю, що оцінювач два тижні спить, а потім чекає, коли йому подзвонить глава республіки», — констатував глава відомства. 

Нагадаємо, у квітні Державна рада Криму дала згоду на відчуження з держвласності націоналізованого санаторію «Форос» українського олігарха Ігоря Коломойського. Згідно з документом, майно відчужується для компенсації кримським вкладникам грошових коштів, розміщених ними в банках України. Орієнтовна вартість фороського комплексу складає близько $40 млн.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини