Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Саджайте дерева, а не людей!»

2 / 09 / 2016

У переддень Всесвітньої акції солідарності на підтримку Ільмі Умерова під посольством Російської Федерації відбулась акція «Саджайте дерева, а не людей!». Активісти символічно посадили дерево біля установи посольства РФ, щоб нагадати про в’язнів Кремля. 

«Ця акція присвячена Ільмі Умерову. Ми робимо її в переддень Всесвітнього дня підтримки Ільмі Умерова, який відбудеться завтра, 3 вересня, по всьому світу. Кожен з нас може зробити абсолютно просту дію: сфотографуватися з його світлиною із закликом звільнити Ільмі-ага», – розповіла Таміла Ташева, співзасновник громадської ініціативи «КримSOS».

Нагадаємо, Ільмі Умерову інкримінують заклики до порушення територіальної цілісності Російської Федерації. З 18 серпня він перебуває на примусовій експертизі в психіатричній лікарні. Стан здоров’я Умерова критичний, але кваліфіковану медичну допомогу йому не надають.

«Російська Федерація не бажає дослухатись до України та світового товариства. Однак це ні в якому разі не означає, що нам не потрібно сюди приходити і в котрий раз говорити про свої вимоги звільнити наших громадян. Тому ми будемо приходити сюди щомісяця з новою акцією», – додав колишній політв’язень Геннадій Афанасьєв.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини