Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Розшукуються волонтери! Нагорода – дружний колектив КримSOS!

1 / 08 / 2016

Нам дуже радісно, що в КримSOS приходять люди, які щиро хочуть допомагати людям. Адже волонтерство – це і нові знайомства, професійний розвиток або освоєння нових професій, а ще –постійний заряд натхнення від того, що ти приносиш суспільству реальну користь.

Що дає волонтерство в КримSOS?
  • ви отримаєте досвід роботи в організації, яка є партнером Агентства ООН у справах біженців в Україні;
  • у вас з’явиться шанс почати кар’єру в громадському секторі;
  • ви зможете подружитися однією з найбільш згуртованих команд;
  • вода з кулера – безкоштовно! Що може бути краще? І так, почуття гумору ми заохочуємо;)
  • гнучкий графік роботи;
  • ви побачите, як ваші навіть невеликі дії можуть змінювати ситуацію в країні на краще.

Якщо вам важливі вище перераховані речі, приходьте до нас волонтери. Ми визначимо, чим Вам цікаво займатися, а також складемо комфортний графік роботи.

 

Ви можете вибрати цікавий для Вас напрямок роботи:

1. Юридичний

Завдання: консультація переселенців на гарячій лінії/поштою/сайті; допомога в супроводі судових справ; дослідження стану прав і свобод переселенців в окремих сферах і ін.
Досвід, знання, якості: юридична освіта (може бути студент), хороший користувач ПК, вміння оперативно шукати інформацію, володіння українською та російською мовами на хорошому рівні, здатність швидко встановлювати контакт з людьми.

2. Соціальний

Завдання: роздача гуманітарної допомоги, соціальний супровід переселенців, організація культурних, освітніх, розважальних і т.д. заходів, проведення соціологічних досліджень, поїздки в місця компактного поселення, консультування на гарячій лінії та ін. 
Досвід, знання, якості: комунікабельність, толерантність, хороший користувач ПК.

3. Інформаційний

Завдання: допомога в підготовці та проведенні заходів, переклад текстів, написання прес-матеріалів, робота з медіа, робота з соціальними мережами, моніторинг публікацій та ін.
Досвід, знання, якості (бажано, але не обов’язково): профільна освіта, знання в сферах копірайтингу, PR, event management, SMM.

4. Дизайн продукції

Завдання: розробка дизайну інфографіки, плакатів, флаєрів, візиток та інших промо-матеріалів, підготовка макетів до відправки в поліграфічне підприємство.
Досвід, знання, якості: вміння працювати у графічних редакторах (Photoshop, Illustrator, InDesign, CorelDRAW ..), креативність, почуття стилю.

 

Якщо ви хочете стати нашим волонтером, заповніть, будь ласка, форму за посиланням тут. Якщо у Вас є питання, ідеї, пропозиції, телефонуйте (067) 474-56-07 (Настя або Юля). Будемо раді відповісти!

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини