Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Ростуризм: У Криму не реалізовано жодного проекту в туристичній галузі за два роки

15 / 04 / 2016

Заступник керівника Федерального агентства з туризму в РФ Олексій Конюшков заявив, що за два роки в окупованому Криму не було реалізовано жодного проекту в туристичній галузі.

«Дуже багато проблем пов’язано з інфраструктурою. Змушений констатувати, що за два роки я не почув і не побачив реальних проектів. Скажіть, які готелі були відкриті або що ще зроблено? Поки ми у стані очікування. Поки у нас не буде гідних місць розміщення, відповідно, будемо стикатися з проблемами», — цитує Конюшкова «Кримінформ».

Перший заступник комітету Ради Федерації РФ з економічної політики Сергій Калашников також виступив з критикою на адресу «керівників» Криму.

«Більш дивного ставлення, ніж продемонстроване владою Криму до Сакських грязей, уявити собі не можна. Перше, що я б створив — це логістичне підприємство з доставки Сакської грязі в усі санаторії Криму», — вважає Калашников.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини