Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Росія виділила на розвиток кримськотатарської спільноти 10 млрд рублів, – Ігор Барінов

3 / 08 / 2017

На розвиток кримськотатарської спільноти в окупованому Криму в рамках федеральної цільової програми РФ, виділено 10 млрд руб. Про це заявив голова федерального агентства з національностей РФ Ігор Барінов.

«Постановою Уряду РФ затверджена федеральна цільова програма соціально-економічного розвитку республіки Крим і міста Севастополя до 2020 року, спрямована на інтегрування економіки республіки Крим і міста Севастополя в економічний простір Росії <...> Відповідно до програми Уряд РФ схвалив інвестиції в розвиток Криму в розмірі 708 мільярдів рублів – це більше 10 мільйонів євро і 10 мільярдів рублів – це 150 мільйонів євро спеціально призначені для розвитку кримськотатарської спільноти», – заявив Барінов на комітеті ООН з ліквідації расової дискримінації.

У ці дні комітет ООН з ліквідації расової дискримінації розглядає ситуацію в цій сфері в РФ і в тому числі в анексованому Криму.

Нагадаємо, Крим SOS разом з партнерами підготували і подали до комітету звіт про ситуацію в сфері расової дискримінації на півострові. Його можна прочитати тут.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини