Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

Консультація психолога

+3 8(050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

Росія виділила на розвиток кримськотатарської спільноти 10 млрд рублів, – Ігор Барінов

3 / 08 / 2017

На розвиток кримськотатарської спільноти в окупованому Криму в рамках федеральної цільової програми РФ, виділено 10 млрд руб. Про це заявив голова федерального агентства з національностей РФ Ігор Барінов.

«Постановою Уряду РФ затверджена федеральна цільова програма соціально-економічного розвитку республіки Крим і міста Севастополя до 2020 року, спрямована на інтегрування економіки республіки Крим і міста Севастополя в економічний простір Росії <...> Відповідно до програми Уряд РФ схвалив інвестиції в розвиток Криму в розмірі 708 мільярдів рублів – це більше 10 мільйонів євро і 10 мільярдів рублів – це 150 мільйонів євро спеціально призначені для розвитку кримськотатарської спільноти», – заявив Барінов на комітеті ООН з ліквідації расової дискримінації.

У ці дні комітет ООН з ліквідації расової дискримінації розглядає ситуацію в цій сфері в РФ і в тому числі в анексованому Криму.

Нагадаємо, Крим SOS разом з партнерами підготували і подали до комітету звіт про ситуацію в сфері расової дискримінації на півострові. Його можна прочитати тут.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини