Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Росія призначила третього кримського “диверсанта”

12 / 08 / 2016

ФСБ Росії назвала ім’я третього підозрюваного в підготовці терактів в Криму. Ним виявився житель Запоріжжя Ридван Сулейманов, якого затримали ще 30 липня, коли він фотографував аеропорт Сімферополя, передає ТАСС.

Спецслужби оприлюднили також відеозапис його допиту.

На відеозаписі в ході допиту Сулейманов повідомив, що 29 липня приїхав до Сімферополя, «відвідав центральний автовокзал і аеропорт, де знайшов чотири місця для перспективної закладки саморобних вибухових пристроїв, докладно описав (їх) і відправив Павлу Миколайовичу (за версією росіян – український вербувальник, – ред.)».

Як розповів затриманий на камеру, його завербували на зарплату 3-4 тисячі гривень на місяць. Завданням Сулейманова було збирати військову інформацію в Криму і передавати «куратору».

Як розповів QirimInfo близький друг Рідвана Сулейманова, затриманий раніше працював в Сімферопольському СІЗО, служив. Після анексії Криму він не перейшов на бік окупанта, а виїхав на материкову Україну і, врешті-решт, осів в Запоріжжі. Працював у будівельній сфері. У Криму у Сулейманова залишалися рідні, яких він їздив відвідувати раз на півроку. Останній раз він виїхав до Криму з метою навідати батьків.

«Все його рідні та близькі живуть в Криму, але вони приховують його арешт… Така поведінка стає нормою для частини жителів Криму, їх лякають тим, що розповівши сусідам про свою проблему, вони більше не побачать живими своїх заарештованих близьких…», – написав про затримання Сулейманова голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини