Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Росія направить у Крим 25 бригад енергетиків

30 / 11 / 2015

Голова російського МНС Володимир Пучков наказав направити 25 мобільних бригад з обслуговування і ремонту мобільної генерації в кожне муніципальне утворення Криму.

«Сотня аварій на лініях електропередачі — це неприпустимо. Ставлю завдання всім службам — надішліть додаткові бригади енергетиків, які знають, як правильно підключити електрогенератори, щоб не порушити енергобаланс, як їх оперативно відремонтувати », — цитує прес-служба міністерства Пучкова.

Також, глава МНС зажадав від представників міністерств і відомств налаштуватися на системну роботу. На його думку, енергетична ситуація в Криму вимагає чіткої взаємодії федеральних структур та регіональної влади.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини