Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Росія дозволила жителям Криму не віддавати борги українським банкам

17 / 07 / 2017

У п’ятницю, 14 липня, Держдума РФ прийняла закон, згідно з яким жителі окупованого Криму зможуть уникнути сплати боргів фінансовим установам України. Про це повідомляє Комерсант.

Видання повідомляє, що законопроект наділяє Фонд захисту вкладників (ФЗВ) правом реструктуризації боргу аж до прийняття рішення про його списання, якщо для цього є підстави, а сам ФЗВ перейде в розпорядження «влади» Криму.

За інформацією Комерсанта, питання з колекторами «буде закрите автоматично», так як займатися колекторської діяльністю зможуть лише компанії, акредитовані ФЗВ.

«Ми купували борги в українських банків, тому що стягнення таких боргів було передбачено законом, а тепер виходить, що стягувати не буде. Якщо будуть масові прощення боргу, хто відшкодує нам збитки?», – повідомив виданню представник колекторської фірми, яка працює на півострові.

Нагадаємо, німецька компанія Siemens має намір розслідувати порушення договору російською компанією «Технопромекспорт», яка купила турбіни Siemens і переправила їх до Криму, хоча запевняла, що цього не станеться.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини