Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російським туроператорам обіцяють доплачувати за відправку росіян до Криму

6 / 01 / 2016

Мінкультури Росії пропонує передбачити можливість виплати державних і регіональних субсидій туроператорам, що розвивають внутрішній туризм. У числі пріоритетних напрямків названий Крим. Про це заявив 5 січня міністр культури Росії Володимир Мединський на урядовій нараді з питань розвитку внутрішнього туризму, повідомляє ТАСС.

«Ми пропонуємо передбачити максимальну кількість 2 млн субсидій туроператорам на загальну суму 2,765 млрд рублів. Це максимальна сума, вона ретельно розрахована і розбита по регіонах з урахуванням сезонного завантаження цих регіонів і оптимального числа туристів, яке здатні дані курорти прийняти», – сказав Мединський.

Пріоритетними регіонами для субсидування відпочинку, на думку фахівців міністерства, повинні стати Ставропольський край, Карачаєво-Черкесія (Архиз, Домбай, Теберда), Краснодарський край, Крим, Калінінградська область, Примор’я, Бурятія і Камчатка.

Згідно з пропозицією Мінкультури Росії, на держпідтримку зможуть розраховувати компанії, що організують масові поїздки в певну пору року, коли потрібна стимуляція інтересу туристів, а також ті туроператори, які забезпечують великі (до п’яти тисяч чоловік) турпотоки на один курорт.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини