Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російський суд заарештував всю землю та нерухомість Іслямова в Криму та Росії

9 / 12 / 2015

«Прокурор Республіки Крим» Наталія Поклонська заявила, що російський суд наклав арешт на усе майно, що належить одному з організаторів «блокади» Криму Ленуру Іслямову.

«Земельні ділянки в Ялті, на Південному березі Криму, дільниці та стоянки в Москві, будинки, готелі. Все, що було встановлено, що належало і зареєстровано на громадянина Іслямова, на все накладено арешт судом в рамках кримінальної справи», — цитує Поклонську «Кримінформ».

Також Поклонська заявила, що Іслямов спробував перереєструвати майно на третіх осіб.

«Він зробив, звичайно, такі дії, за якими своє майно намагався передати комусь — афілійованим особам. Але ми ж також все це відстежуємо, розуміємо, і це майно також буде розцінено як те, що спеціально, навмисно, щоб виключити можливість арешту, було передано. Тому всі ці угоди зараз прокуратурою, слідчим органом розглядаються, вивчаються, і буде вжито заходів по поверненню цього майна Іслямова, а також накладення на нього арешту. Тому ті люди, які приймають від нього майно, ризикують», — говорить Поклонська.

На думку «прокурора», Іслямов почав змінювати власників через інше сприйняття Росії: «Ці спроби були зроблені після того, як він різко змінив своє ставлення до Росії. Спочатку він говорив, що він тут при владі і чітко підтримує позицію республіки, референдум, а потім щось у нього сталося, і він вирішив змінити свою точку зору, і після цього він вже почав перереєстровувати своє майно — і на родичів, і на зовсім сторонніх людей».

Нагадаємо, 3 грудня російський суд в Криму постановив заарештувати майно Ленура Іслямова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини