Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Російський омбудсмен заявила про готовність передати Україні в'язнів з Криму

26 / 05 / 2016

Росія готова передати Україні в’язнів, які перебувають у тюрмах Криму. Про це заявила уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова, пишуть «РІА Новини».

«Хочу звернутися до уповноважених з прав людини України з приводу громадян України, що утримуються сьогодні в Криму, яких сьогодні не забирає батьківщина. Вони вчинили злочини як громадяни України на території раніше України, і сьогодні немає підстав утримувати їх на території іншої держави», — сказала Москалькова.

Вона також заявила, що Україна досі ніяк не відреагувала на можливу передачу українських в’язнів. Більш того, за її словами, вона отримує немало листів від уповноважених з прав людини в Україні з «різкою тривалою антиросійською риторикою».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини