Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російські ЗМІ: фури з продуктами поїхали в Крим в об'їзд

24 / 09 / 2015

Українські підприємці, які до транспортної блокади окупованого Російською Федерацією Кримського півострова постачали продукти харчування через пункти пропуску в Херсонській області, зараз запустили свої вантажні продуктові фури в Крим у великий об’їзд через Харків, Білгород, Ростов і через Керченську переправу, – повідомляє «Преса України» з посиланням на російське ЗМІ «Аргументи.ру».

Це російське видання повідомило, що в Україні багато водіїв великовантажних вантажівок вже отримали команду від своїх роботодавців слідувати в Крим у великий об’їзд – через Харків, Білгород, Ростов і далі через Керченську переправу вже окупований Росією Кримський півострів.

Зазначимо, що шлях у Крим з українських пропускних пунктів у Херсонській області таким об’їздом, за самими скромними підрахунками, буде довшим на 1900 кілометрів.

Також варто відзначити, що такий шлях у Крим буде абсолютно непередбачуваний в часі, так як в осінньо-зимовий період свої корективи внесе погода – скоро розпочинається сезон штормів і всі пороми довго і часто не будуть ходити, очікуючи навігації.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини