Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російські силовики застрелили під час штурму дому в Сімферополі громадянина Узбекистану

19 / 05 / 2021

Про це в коментарі «Кримській солідарності» розповів кримський адвокат Іслям Веліляєв.

Нагадаємо, що цього ж ранку в будинку Аюба (Набі) Рахімова в с. Завітне Совєтського району Криму ФСБ проводила обшук.

Як сказали Ісляму Веліляєву російські силовики, Рахімов нібито чинив опір під час штурму будинку, в якому він знаходився.

«Зі слів співробітників поліції даний громадянин Узбекистану при затриманні чинив опір і був застрелений. Я не був очевидцем, це з їхніх слів. Нібито у нього була зброя, він відстрілювався, у нього була граната РГД. Але нам точно невідомо. Прибув сюди власник будинку Гафаров Сейдамет. Його забрали і відвезли. Я краєм вуха чув, що порушено справу за статтею 317 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу — ред). Відносно власника будинку буде проводиться дослідча перевірка. Йому буде необхідна правова допомога, яку при зустрічі я надам», — сказав Іслям Веліляєв.

Активіст «Кримської солідарності» Рауль Діттан, розповів, що за словами сусідів, штурм почався приблизно о 6:00-6: 30 ранку.

«Вони почули хлопки, схожі на постріли і на вибух. До будинку нікого не підпускали, ні ЗМІ, ні адвоката. Пустили, коли слідчі заходи були завершені. По завершенні ми зайшли в будинок і побачили в будинку криваві сліди, калюжі крові. Всі речі були зім’яті і зібрані в одному місці. За словами поліцейських, ця людина чинила опір…Десь о 14:00 до будинку приїжджав автомобіль ритуальної служби», — повідомив активіст.

Також Діттан стверджує, що став очевидцем того, як нібито працівники слідчого комітету РФ в грубій формі затримали, посадили в автомобіль і відвезли господаря будинку, де знаходився Рахімов, Сейдамета Гафарова.

Як повідомляє «Кримська солідарність», в будинку Гафарова в сімферопольському районі Ак-Мечеть провели обшук.

Прокуратура АР Крим вже порушила кримінальні провадження за фактом незаконних обшуків на окупованому півострові 11 травня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини