Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російські прикордонники не пропускають в Крим машини з українськими номерами

6 / 04 / 2016

Російські правоохоронці на адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Криму ввели нові правила: відтепер на материкову Україну вони не пропускають автомобілі на кримських українських номерах під керуванням громадян України, що зареєстровані в Криму. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Крім того, вони не дозволяють громадянам України, що зареєстровані в Криму, заїжджати на тимчасово окуповану територію на автомобілях на кримських номерах, мотивуючи це тим, що “у них був час переєструватися”.  Така ж ситуація і з автомобілями на кримських номерах під керуваннями громадян України, що зареєстровані в інших регіонах. Тут російська влада Криму застосовує вибіркове право, тому що одні автомобілі таки проїжджають на територію Криму, інші — ні, а є й такі водії, яких окупанти змушують оформляти так званий тимчасовий ввіз, як при перетині кордону.

Не дивлячись на те, що перереєстрацію автівок у Криму на російські номери продовжили до 10 квітня цього року, на даний час співробітники Держприкордонслужби  України вже зафіксували майже 30 транспортних засобів, які окупанти не пустили до Криму.

Нагадуємо, що будь-які документи, що видані окупантами на Кримському півострові, не є дійсними. Це стосується і документів на транспортні засоби, що вже зареєструвались по російському законодавству в АР Крим. Тому такі автомобілі через адміністративну межу пропускатись не будуть.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини