Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російські депутати хочуть перевірити TripAdvisor через український Крим

26 / 02 / 2016

Депутат Держдуми від «Справедливої Росії» Олег Міхєєв направив запит до Генпрокурора РФ з проханням перевірити компанію TripAdvisor, повідомляють Новости Крыма. Причиною вказується позначення Криму як території України, а не Російської Федерації. 

 У своєму листі депутат пише, що ці обставини «вимагають проведення повноцінної перевірки на предмет встановлення ознак небажаної діяльності зазначеної організації на території РФ». 

Крім того, російський парламентарій не виключає заборони діяльності сайту на території РФ. 

«Більш того, вважаю, що участь комерційної організації в політичній діяльності, тим більше з суперечною інтересам РФ позицією, є неналежною поведінкою організації на території РФ», — йдеться в листі Міхєєва. 

TripAdvisor — найбільший в світі сайт для любителів подорожей, за допомогою якого вони можуть спланувати свою поїздку. Тут кожен може прочитати відгуки інших людей про міста і країни, готелях і ресторанах, курорти і визначні пам’ятки. 

Нагадаємо, раніше Прокуратура АРК розпочала кримінальне провадження проти Coca-cola і Pepsi через рекламних карт РФ, в яких Крим зображений частиною Росії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини